Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni to nie jest jeden produkt, ale kilka różnych fototapet do zastosowania w różnych miejscach kuchni. Typowe zastosowanie tapety do kuchni to naklejenie na ścianę nie zagospodarowaną szafkami. Motyw dobieramy zgodnie z upodobaniami. Jest dużo motywów z owocami do jadalni lub kuchni, z przyprawami i ogólnie – z potrawami. Tapeta do kuchni lub jadalni nie musi być wykonana na podstawie takich spożywczych motywów. Może to być np. panorama miasta. Tapety kuchenne powinniśmy laminować dla ochrony przed zniszczeniem. Wilgoć im nie grozi, ale zadrapanie tak.

Popularne zastosowanie fototapety do kuchni, to naklejenie jej pod szybę i umocowanie na ścianę pod szafkami. Taka tapeta kuchenna drukowana jest na folii samoprzylepnej.  Szyba chroni delikatną fototapetę samoprzylepną, a motywy wybieramy ze specjalnej galerii zdjęć o odpowiednich proporcjach wymiarowych.

Podobne fototapety samoprzylepne w kuchni można naklejać na meble kuchenne (fronty szafek) oraz na lodówkę. Byle nie przesadzić, to kompozycja wyjdzie naprawdę ładna. Fototapeta do kuchni to jeden z bardziej popularnych produktów.