Dekoracja

W urządzaniu wnętrz najważniejszy jest świetny plan. Jeśli go mamy, wykreowanie spójnej koncepcji wystroju i jej realizacja powinny już przyjść nam z łatwością. Mój blog ma służyć temu, by podawać innym niebanalne inspiracje. Natchnieniem do stworzenia ciekawego projektu wnętrza może być wiele elementów, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe dodatki. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego stworzyć pełną koncepcję aranżacji, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na tym blogu staram się opisywać właśnie takie drobiazgi. Rzeczy, które inspirowały mnie przy aranżacji mojego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w zdjęciach i artykułach prezentowanych na blogu będzie coś, co zainspiruje także Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję tego bloga na żaden konkretny styl, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego narzucać. Cały czas rozwijam swoje horyzonty, ogarniam inne trendy i pomysły.

Postaram się być w zgodzie z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Staram się za to dzielić się inspiracjami znalezionymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by trafiły do jak największego grona czytelników. Jeśli któryś z moich pomysłów da wam impuls, będzie mi bardzo miło.